Čtyři vychytávky z ebaye pro lepší cosplay

1. června 2016 v 17:00 | Lena |  Cosplay
Ahoj všichni *w*
Dnes pro Vás má trošku jiný článek, než na jaký jste ode mě zvyklí (taky jsem sama nevěděla,kam ho do rubrik zařadit :'D)
Všechny čtyři věci, které Vám zde ukážu, mě samotné opravdu pomáhají k tomu, aby mé cosplaye vypadaly tak, jak vypadají :)
Doufám, že Vám nějaký z typů také nějak pomůže :)

Jako první se koukneme na sponečky, které pomáhají udržet těžké a velké paruky na místě.
Sama mám tyto sponečky na všech parukách, abych si byla opravdu jistá, že během dne mi paruka nikam neuteče, bude vypadat dobře a nemusela ji každých 20 minut kontrolovat.
Sponečky jsem pořídila na ebay víc jak před rokem, takže přímo na ty své Vám odkaz už neseženu, ale můžete využít k vyhledávání odkaz ZDE!!!
↓↓Více v článku↓↓Dále se koukneme na kosmetiku, kterou používám,když se líčím na cosplay.
Objednala jsem ji opět z ebaye více než před rokem, takže odkazy přesně na mé produkty už nemám.
Vybrala jsem si paletku 15 korektorů a paletlu 88 stínů.
Snažila jsem se paletky trošku omýt od šmouh a prachu, ale ne vždy se to úplně povedlo, tak se prosím nedivte >/////<

Jako první se koukneme na paletku korektorů.
Jak můžete na paletce vidět, používám jí opravdu dlouho a jsem s ní, za ty peníze, opravdu spokojená.
Tmavší korektory používám ke konturování tváří, nosu a brady, světlejší používám k zamaskování kruhů pod očima, nějakých nedokonalostí na pleti a k vytáhnutí některých částí obličeje ven.
Korektory, které téměř nepoužívám, jsou všechny tři vlevo. Se zářivým stříbrným korektorem se nedá téměř pracovat, zelený korektor, který je určený k zamaskování červených flíčků třeba od akné, také nepoužívám, protože na mé pleti se akné ani jiné kožní problémy neobjevují a růžový korektor je na zamaskování kruhů pod očima. Do toho sáhnu jen tehdy, kdy je to vážně potřeba a ještě přes to musím dát nějaký tělový korektor.
S paletkou se pracuje nejlépe prsty, protože teplo z prstů korektory hezky..jak to říct..rozpustí a pak se dobře nanáší na pleť a roztírají. Po zapudrování pudrem se korektory na pleti zamknou a celý den se nehnou, dokud je neodlíčíte odličovačem. Voda na tyto korektory nepůsobí.
Až mi paletka dojde, mám vyhlídnutou paletku od prodejce ZDE!!

Teď se podíváme na zoubek paletce stínů.
Stíny mám opravdu ráda a opět za tu cenu jsou opravdu skvělé.
Hodně stínů je opravdu pěkně pigmentovaných a není problém s jejich nanášením na víčko. Občas něco napadá na tváře, ale to je spíš chyba při mé manipulaci :)
Ovšem některé stíny tak krásně pigmentované nejsou a některé ani nevyužiji.
Stíny jsou skvělé také k ,,zastínování"(=zapudrování) některých barevných tužek. Já si pomocí červeného stínu například fixuji tužkou na rty namalované obočí na cosplay Gou a celý den se nemusím o obočí starat.
V paletce je i pěkně velké zrcátko a další dva štětečky, které já sama nevyužívám.
Odkaz opět není přímo na mou paletku, protože ho už nemám, ale našla jsem na ebay stejnou a odkaz na ni můžete najít ZDE!!

A jako poslední se koukneme na řasy, které ke cosplay bezpochyby patří.
Řas je opravdu hodně druhů a tvarů, takže Vám zde ukážu jen některé, které mám já doma a které používám a všechny jsou opět z ebay.
Každé řasy Vám udělají na oku trošku jiný efekt. Některé Vám oči zvětší, něktré prodlouží do stran, některé otevřou, některé Vám doplní Vaše řasy, je toho opravdu hodně :D
My už jedno video o řasách s Kentaro natáčeli a odkaz na něj můžete najít ZDE!!

Začneme se spodními řasami.
Pokud si hned ze začátku nejste jistí, jaké řasy Vám sednou, je nejlpší si koupit takovýto mix, u kterého si to budete moci vyzkoušet. Řasy je možné různě stříhat a kombinovat dle potřeby.
Odkaz na mix spodních řas ZDE!!

Teď se koukneme na horní řasy.
Opět je strašně moc druhů a záleží jenom na Vás, které si vyberete.
Opět existují různé mixy, na kterých můžete vyzkoušet, ve kterých řasách se cítíte pohodlně a ve kterých ne a pak si objednat více párů.
Já sama jsem si ze začátku s řasami moc nesedla, nepřipadalo mi, že mi sluší. Pak jsem přišla na trik, kdy jsem si řasy rozstřihla napůl a nalepila si jen půlku (pro začátečníky skvělý způsob) a teď jsem schopná pracovat i s řasami opravdu velkými. Je to hodně o zvyku.

Řasy úplně nahoře jsem používala s Kentaro opravdu často. V akci je můžete vidět třeba na našich společných SeeUxZeeU fotkách. Dá se říct, že jsou takové univerzální.
Řasy pod nimi, které mají řasy natočené do strany, jsou určeny spíše k chlapeckým cosplayům. V akci je můžete vidět třeba na Kenině Natsunovi a tuším i Ayatovi.
Opravdu husté třetí řasy jsem tuším použila na make-up, když jsme poprvé fotili mojí Lucy, ale od té doby už nikdy, protože jsme si pořídili řasy, které jsou na fotce úplně první a jejich efekt se nám líbil více.
A poslední řasy můžete vidět na mé Otome, kterou fotila Ken, a na Junko.


A jako poslední tu mám tyto řasy, které jsem si koupila nově a můžete je vidět v akci v mé recenzi na Blond (milk) paruku a Barbie Puffy 3 tones blue čoček.
Odkaz na ně ZDE! Jsou označené pod #6Samozřejmě umělé řasy se musí na oči nalepit lepidlem na řasy a za sebe Vám mohu doporučit toto lepidlo značky Essence,které mě stálo 70,-.


Doufám, že se Vám tento článek líbil a někoho navedl k tomu si nějaký z produktů pořídit.
Také je mi jasné,že ne každý bude třeba s kosmetickými paletkami z ebaye souhlasit a bude prohlašovat ,,Kosmetiku z ebaye bych si v životě nekoupil/a", ale já to riskla a zatím mi obličej neslezl.
Pokud byste měli nějaké dotazy, můžete se mě zeptat tu na blogu v komentářích nebo na mém Facebooku či Asku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Shayla Shayla | 16. ledna 2017 v 20:40 | Reagovat

Jak se říká těm řasám, které mají ty chlupy do strany? Druhé od shora z těch čtyř.

2 Shayla Shayla | 16. ledna 2017 v 20:41 | Reagovat

[1]: Pokud máš na ně ještě někde odkaz, budu nadšená :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama