Long Straight Brown Wig Review

21. května 2016 v 10:33 | Lena & Denis/Nana |  Wig/lenses/cosplay/others - reviews

↓See more:↓↓

Rating: 100%
Store: www.ebay.com
Seller: onepiecelufei
Link: HERE!

This wig I can highly recommend!!
It looks like on the photos from the seller and it's really well sewed.

The wig arrived really well packaged with free wig cap in blonde colour.
It's really thick and soft and I have no problem to brush it.
The wig has about 70cm. Also the wich is really comfortable for wearing (It's not irritating my ears or neck).
The wig is changing colour on different lights (you can see it on the photos - sometimes is light brown, sometimes is dark brown and sometimes is brown-orange)*Only in czech*

K recenzi jsem si přizvala i nadanou cosplayerku Denis/Nana Cosplay, kterou jste mohli v cosplay Holo vidět na AnimeFestu 2016 a v Cosplay Soutěži. Její ztvárnění Holo je naprosto skvělé :3
Přizvala jsem jí proto, že i Nana tuto paruku má a vlastně mi jí doporučila. :)
Za to jí opět moc děkuji!
Nyní předávám slovo Naně.

Takže co se týče paruky, když jsem objednávala paruku, očekávala jsem něco do zrzava, protože jsem si z anime zafixovala ty "oranžové" vlasy. Trochu mě proto překvapilo, když jsem paruku vybalila a viděla jsem něco spíše hnědého. Hned jsem to radši porovnávala s obrázkem prodejce, ale to se ve finále celkem shodovalo.
Tak jsem paruku na sebe hodila, po větším dumání a těšení se z ní jsem přišla na to, že opravdu mění barvy dle světla. Lehké upozornění, doma mám špatné světlo, takže to opravdu i chvilku trvalo a paruku jsem pořád zkoumala :D Když mi nakonec přišla kožešina a i ta byla na první pohled do hněda, usoudila jsem, že to tak nechám a byla jsem ráda, že to zkrátka sedí.
Nakonec mohu jasně potvrdit, že barvy mění, jednak to vidím na fotkách z AFka, druhak mi po AF celkem dlouho vysela na skříni a jak ubíhal den, tak jsem viděla jak mění barvičky, nejlépe tedy vynikne na denním slunečním světle ;) S parukou jsem ve finále moc spokojená, protože i na různých artech Holo jde vidět, že má jinou barvu a tak mi to příjde takové víceméně "autentičtější" :D
Druhá věc co mě asi zaskočila byla ta, že mi přijde, že sem tam někde prosvítá síťka, né na normálním nošení, ale při prvním nasazení jsem lehká podezření měla. Jinak mě asi nic víc k téhle paruce nenapadá, pro mě slouží perfektně a asi ji mohu jen doporučit, ale budou asi i někteří, kteří by radši šli do jiné ;)


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 KIRAfuet KIRAfuet | E-mail | Web | 14. července 2018 v 5:46 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/what-causes-swollen-feet-after-giving-birth>swollen feet after giving birth</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama