Gou Matsuoka (ver. Swimsuit) Cosplay

30. května 2016 v 16:01 | Lena |  Progress
Dnes jsem si pro Vás připravila krátký článek o tom, jak jsem udělala jeden z Vašich vůbec nejoblíbenějších cosplayů, které mám :)
Předem říkám, že článek bude opravdu krátký,protože to byl zatím můj nejjednodušší cosplay a moc práce na něm nebylo :)
↓↓Více v článku↓↓


Cosplay Gou mi docela dlouhou dobu dohazoval můj přítel Drome,že by mi strašně slušela a že i charakter máme téměř stejný,ale odmítala jsem se slovy,že jsem neviděla anime Free! a že nebudu dělat cosplay na postavu,kterou neznám (I když se mi Gou strašně líbila)
Ovšem po pár měsících mi to nedalo a shlédla jsem Free! asi během 3 dnů a do Gou jsem se samozřejmě úplně zamilovala :D Nechtěla jsem ale dělat její školní verzi, protože se mi nelíbí,ale ani jiné. Pak jsem doma našla staré závodní plavky a cosplay bych téměř cělý na světě.
Aby nedošlo nějak k omylu, Gou takovou verzi, kterou dělám já, v anime vůbec nemá, protože plavat neumí a ani tam nijak nezávodila. Takže dá se říct, že to je FanArtová verze :)

Jako první jsem zase objednávala paruku. Jelikož to je víc jak rok dozadu, už od ní nemám odkaz a nemůžu na ni ani napsat recenzi,jaké na některé mé jiné paruky.
Objednala jsem jí jako první,protože jsem se strašně bála,že mi nebude slušet,tak abych už neměla rozpracovaný cosplay nebo nedej bože hotový a musela bych ho celý prodat.
Paruka je krásná,asi nejhustší,co doma mám (aniž bych nějaké sešívala dohromady). Má přirozeně našité vlasy tak,aby se z nich dal udělat culík a vypadalo to přirozeně. (Na Advíku 2015 ke mě přišel kluk a ptal se,jestli to jsou mé vlasy nebo ne,ale z bližšího pohledu to jde samozřejmě poznat,ale na dálku už ne). Ovšem když se vlasy sepnou do culíku,je paruka velmi těžká a sjíždí dolů a ani pinetky mi jí na hlavě neudrželi.
S tímto problémem jsem se vypořádala díky sponečkám, které se používání při napínacích vlasech, kterém se říká clip in a paruka mi od té doby na hlavě krásně drží.
Video o této úpravě můžete najít ZDE!
(Nemám sama dobrou fotku paruky před úpravou,ale vypadala takto)
Čočky na Gou jsem měla doma už dávno. Použila jsem své I. Fairy Super Crystal Pink čočky,které používám i ke svému cosplay Yui Komori z Diabolik Lovers.
A pak už se šlo na plavky. Jak jsem již zmiňovala výše,plavky už jsem měla doma.
Jako menší jsem chodila na plavecké tréninky a závody, jenže kvůli autonehodě a problémy s kolenem jsem byla nucena s plaváním přestat a doteď se nemůžu nějak víc věnovat nějakému sportu,který mi kolena zatěžuje. Na anime Free! jsem se taky odmítala podívat právě z toho důvodu, že bych ho celou dobu jen prořvala v návalech nostalgie a nemůžu říct,že když jsem na anime koukala a byla tam zrovna chvíle,kdy se plavalo, že jsem nebrečela.
Plavky ležely dlouhou dobu ve skříni a i když mi jsou už trošku menší,přišel čas,kdy jsem si je zase oblékla na sebe.
Plavky jsou značky Litex a původně měly pruhy růžové. Nejdřív jsem přemýšlela,jestli se mám pokusit růžovou část nějak nabarvit barvami na textil,ale nakonec jsem koupila pruh červené plavkoviny a přišila to na růžovou část.
Celé části jsem přišívala k plavkám v ruce jakoby pod ty bílé proužky a díky tomu není vidět šev a vypadá to,že tam červená část je našita původně. Jediné části pod podpaží jsou šité na stroji.
Pak už stačilo jen koupit píšťalku a trenérka Gou byla připravená jít trénovat kluky!


Na žádnou akci jsem si teda nedovila jít jen takhle,takže na NatsuCon jsem si brala ještě kraťasy a kamarád Pew_Pew Cosplay mi půjčil mikinu,abych byla trošku zahalenější :)


Jak jsem již zmiňvala,tento cosplay byl neuvěřitelně lehký na výrobu a doteď nemohu uvěřit,že je u Vás tak oblíbený.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Davidaspic Davidaspic | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 11:59 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

2 Robertcaw Robertcaw | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:38 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/achat-cialis-pas-cher-en-france/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/achat-cialis-pas-cher-en-france/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama