Hi! I'm Lena.

3. dubna 2016 v 13:45 | Lena |  About me

Ahojda všichni *W*
Tu Lena a konečně přináším slíbený článek,ve kterém řeknu něco o sobě :)
Pocházím z Náchoda - Královehradecký kraj.
Jsem již nějakou dobu plnoletá (I když na to nevypadám :D ) a právě dokončuji čtvrtý ročník střední školy.
Nejsem zrovna vysokého vzrůstu - měřím pouze 155cm. :C Z tohoto důvodu ráda nosím podpatky a neodpustím si to i u cosplaye,i když ten cosplay mít podpatky nemá. :D

Jsem ten typ člověka, který musí mít vše do detailu přesné a propracované (až na ty boty,ty musí být co nejvíce podobné a mít podpatek), proto je se mnou občas těžké se domluvit. Jinak celkově bych řekla, že jsem celkem přátelský typ, který se rád baví s lidmi a navazuje nové vztahy :3
Snažím se pomáhat lidem, je-li to v mých silách a z tohoto důvodu jsem i s Kirou založila tento blog,který už je nějakou chvíli aktivní a už tu nějaké články jsou a snad svůj účel jednou splní - o to víc mě mrzí, když člověku nijak pomoct nemůžu a zžírá mě to. Hlavně když se jedná o mé dobré kamarády a rodinu.
Snažím se k lidem chovat tak, jak se oni chovají ke mně a nemám ráda, když mě někdo odsoudí na první pohled.

I když na to nevypadám, jsem dost sebekritická a mám ve zvyku všechnu vinu svalovat na sebe - díky tomu nemám moc seběvědomí a k některým věcem se přemlouvám opravdu dlouho. Tak to bylo i na začátku s cosplayem.Kdybych nebyla srab,cosplayuji už cca o 2 roky déle :D
Nemám ráda pomlouvání a takové to "Tamten říkal,že tamten říkal,že jsi udělala to a to a že jsi taková a maková". I když se tomu snažím vyhýbat, furt na sebe takhle něco slýchávám a někdy to opravdu není příjemné. To chápe asi každý.
Zase jsem ráda, když mi někdo řekne kritiku přímo do očí nebo do chatu,ale nějakou, která má hlavu a patu :) V tom případě tu kritiku vezmu a snažím se z ní něco vzít, ale když za mnou někdo příjde s tím "Jsi kr**, tvůj cosplay Lucy je příšerní,protože nemáš bič!" tak to opravdu neberu :)

O cosplay vím a sleduji ho cca od mých 15 let a strašně mě to lákalo, ale jak jsem již řekla, neměla jsem odvahu se do tohoto koníčku pustit. Poté začaly na cosplay pracovat Kentaro,Tawii a Abel,které bydlí v mém blízkém okolí a strašně jsem je za to obdivovala a měla z nich velký respekt, který trvá i doteď. (To bylo v roce 2013.)

Ke cosplay jsem se odhodlala v září 2013 a to díky Kentaro,která mi pomohla s výběrem paruky na Lucy a jejím objednáním. Za toto gesto jsem jí doteď vděčná a moc jí děkuji za to,že mi odvahu dodala a podpořila mě. Mezi tím jsem se začala bavit i s Kirou,kterou jsem nikdy před tím osobně neviděla,ale znals jsme se z blogu,který jsme s Kentaro měly - Final Fantasy Fanclub, a o nějaký ten měsíc později se založilo K.L.K Cosplayers.

Poté jsem se do cosplay úplně zamilovala.Opravdu mě baví vdechovat život mým milovaným postavám, celková výroba a následné užívání a blbnutí s přáteli na různých akcích i mimo ně :3 Můj úplně první cosplay je Lucy Heratfilia z anime Fairy Tail (viz. fotka nahoře - dokončena na začátku léta 2014 ) a jsem ráda ,že to byla zrovna ona, protože je to má nejoblíbenější postava z anime vůbec - ano ,ráda koukám i na anime :3 Na anime koukám cca od šesté třídy a z tohoto období mám své srdcovky - Full metal Panic!, Vampise Knight, Kaicho-wa maid-sama a pak přišel Fairy Tail. :)
V roce 2014 jsem také navštívila svůj první con a tím byl Advík 2014. Zážitek to byl pro mě velký a byla jsem neuvěřitelně nadšená,že jsem tam byla (plná adrenalinu jsem si to tam snažila maximálně užít a díky mému poletování a přisrávání se k různým skupinkám osplayerů jsem se seznámila s mnoha skvělými lidmi a mými vzory - Reina,Arashi,..)

Také jsem ráda, že pomocí cosplaye mohu zlepšovat nejen své manuální schopnosti, ale i cizí jazyk,ve kterém jsem se za posledn 2 roky opravdu zlepšila, a dá se říct,že i díky cosplay jsem se naučila zacházet s penězi :D Také jsem ráda, že poznávám své další já a jsem schopná dělat/vyrobit věci, které by mě před tím ani nenapadly. :3

Teď asi přijde přiznání,se kterým ne každý bude souhlasit.Sama sebe bych ohodnotila jako průměrného cosplayera. Mám ještě hodně co vylepšovat a ještě pořád nejsem s žádnou mou prací úplně spokojená. Ale tak žádný učený z nebe nespadl
^^ O to větší mi dělá radost, když se někomu má práce líbí.

Uplynuly 2 roky a jak už mnozí z Vás ví, K.L.K team jsem nedávno opustila a jak jsem psala i před tím, nechci se k tomu vyjadřovat, protože to je čistě osobní záležitost mě a K.L.K :) Vím,že spousta z Vás je zvědavých,ale chtěla bych Vás poprosit,abyste se v tom nevrtali. Ani mě ani holkám není úplně příjemné to řešit.

V závěru bych chtěla strašně poděkovat Vám,kteří mě v cosplay podporujete! Sice dělám cosplay proto,že mě to baví,ale nemůžu popřít, že Vaše odezva mě naplňuje štěstím a odhodláním pokračovat a zlepšovat se dál. :3 Díky cosplay jsem poznala spoustu skvělých lidí jak z Česká i ze Slovenska,ale i z ostatních zemí :3

Takže pokud jse to dočetli až sem,tak Vám gratuluji a ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za to,že mě sledujete a podpořujete :3 Mám Vás moc ráda!

Vaše Lena :3

Pokud mě chcete sledovat i na mých dalších stránkách,zde jsou odkazy:
Facebook: https://www.facebook.com/LenaCosplayCZ/

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama